Apie mus

Kas mes?

Daugiametė patirtis statybų srityje – būdinga kiekvienam mūsų meistrui. Mėgstame ieškoti naujovių, kaip galėtumėme nustebinti Jus, tad aktyviai stebime tiek medžiagų, tiek įrankių rinkas. Dalyvaujame įvairiuose mokymuose, seminaruose, praktikose.

 

Pasirinkę dirbti su mumis, Jūs gausite:

» Atvirus ir nuoširdžius patarimus iš mūsų;

» Rekomendacijas kiekvienam, jus sunerimti verčiančiam, techniniam sprendimui;

» Aiškius terminus ir sutartis, bei fiksuotas darbų kainas;

» Geras medžiagų kainas, perkant Jums patinkančius produktus pas mūsų tiekėjus.

 

Iki susitikimo!

Kodėl vertėtų rinktis mus?

Tik aukštos kokybės medžiagos

Bildukuapdaila.lt kolektyvo nariai yra tik už kokybišką darbą! Kadangi vertiname tiek Jūsų , tiek mūsų laiką ir jį norime leisti prasmingai, o ne vykti pas Jus ir taisyti atsiradusį broką, tai esame nusprendę, jog dirbame tik su mūsų patikrintomis ir tikrai kokybiškomis medžiagomis. Atsiprašome, bet jeigu norite butą įrengti “pardavimui” kuo pigiau ir su pigiausiomis medžiagomis, deja, bet pasiūlysime Jums ieškotis kitos komandos.

Pilnas darbų organizavimas iki įsikėlimo

Bildukuapdaila.lt kolektyvas pasirengęs Jums palengvinti maksimaliai įsikūriant naujuose namuose. Galbūt nusipirkote investicinį būstą ir ieškote kas jį pilnai įrengs (grindys, sienos, lubos, santechnikos bei elektros sprendimai, visi reikalingi baldai, buitinė technika ar indai). Mes galime pilnai pasirūpinti visais įrengimo darbais. O jeigu reikia - galime surasti Jūsų būstui klientų, suderinti sutartį bei vykdyti periodines būsto apžiūras ar remonto darbus pagal poreikį. Pasirinkę Bildukuapdaila.lt komandą, suprasite, jog norėsite su mumis susitikti dar ir dar ir dar 🙂

Medžiagų tiekimas su užnešimu į vietą

Nusipirkote būstą ir galvojate, jog jau reikia pradėti apdailos darbus, tačiau neįsivaizduojate ko ir kiek reikia. NEBĖDA! Bildukuapdaila.lt kolektyvas ir čia pasiruošęs Jums padėti! Paskaičiuosime reikalingus medžiagų kiekius, juos nupirksime, atvešime ir net sunešime. Ar gi mes nenuostabūs? 🙂

Jokių avansinių mokėjimų

Bildukuapdaila.lt kolektyvas PASITIKI savo klientais ir laikosi tokios darbų “politikos” – JOKIŲ išankstinių apmokėjimų už darbus! Pasirašę sutartį su mumis, Jūs susimokate tik už medžiagas, kurios yra paskaičiuotos, suderintos ir įtrauktos pasirašytoje sutartyje. Atsiskaitymas už darbus vyksta PO kiekvieno ATLIKTO darbų etapo ir jo pridavimo JUMS. MES PASITIKIME JUMIS – TO PATIES TIKIMĖS IR IŠ JŪSŲ!

Konsultacijos visais remonto klausimais

Natūralu, jog daugeliui mūsų būsto pirkimas nėra kasdienis dalykas. Juk neperkame to kasdien prekybos centre 🙂 Būsto pirkimas ir jo įsirengimas reikalauja ir žinių, ir jėgų, ir supratimo. Galbūt nerimaujate, ar perkamas būstas įrengtas kokybiškai? Gal Jums reikia detalios sąmatos, kurią pateikia bankui, galėsite įsigyti savo svajonių namus? O gal norite, jog pasirūpintumėme viskuo ( nuo dizaino darbų iki buto išvalymo ir Jūsų daiktų atvežimo į naująjį butą )? Gal Jums tik reikia patvirtinimo, jog Jūsų sugalvotos idėjos yra įgyvendinamos? Bildukuapdaila.lt kolektyvas pasiruošęs padėti ir atsakyti į daugelį Jūsų turimų klausimų. Nebūna “kvailų” klausimų! Tad drąsiai klauskite mūsų!

Darbų atlikimas nuo 6 savaičių

Taip, Jūs gerai perskaitėte – MES GALIME ATLIKTI DARBUS PER 6 SAVAITES! Atsiųskite savo projektą ir mes Jums tiksliai pasakysime kiek laiko užtruksime įrengdami Jūsų būstą.

TAIP TAIP, BILDUKUAPDAILA.LT KOMANDA YRA NEREALI!!!!!!! 😀

Turite klausimų?